Sayfa Yükleniyor...

Bursa Beyaz Eşya Servisi | Buzdolabı Tamircisi 444 28 46

- Osmangazi / Bursa

Bursa Beyaz Eşya Servisi | Buzdolabı Tamircisi 444 28 46
Bursa Beyaz Eşya Servisi | Buzdolabı Tamircisi 444 28 46
- Osmangazi / Bursa
0224 250 16 06
08:00-23:00
https://bursa.beyaz-esyaservisi.com/
YOL TARİFİ AL
Bursa Beyaz Eşya Servisi | Buzdolabı Tamircisi 444 28 46 - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 109 defa ziyaret edildi

FOTO GALERİ
Bursa Beyaz Eşya Servisi | Buzdolabı Tamircisi 444 28 46 Bursa Beyaz Eşya Servisi | Buzdolabı Tamircisi 444 28 46 Bursa Beyaz Eşya Servisi | Buzdolabı Tamircisi 444 28 46 Bursa Beyaz Eşya Servisi | Buzdolabı Tamircisi 444 28 46
HAKKIMIZDA
Bursa Beyaz Eşya Servisi | Buzdolabı Tamircisi 444 28 46

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisi hizmetleri esnasında arızayı gidermek için bir parça değişikliği söz konusu ise, değişmesi gereken parça bir yıllık garanti kapsamında değiştirilmektedir. Çamaşır makineniz yıkama yapmıyorsa, kapağın kapalı olup olmadığını, taşıma kapasitesinden fazla yükleme yapmadığınızı ve yıkama modunu doğru seçtiğinizden emin olun. Beyaz eşya Servis, bakım, onarım işleriniz için deneyimli ve işinde uzman teknik ekibimiz, titizlikle çalışmakta ve cihazlarınızın bakım ve onarımını seri bir şekilde yaparak belirtilen sürede sıfır hata ilkesi ile sizlere teslim etmektedir. tamir merkezimizden alacağınız her hizmet en hesaplı, en iyi ve en güvenilir ustalar tarafından sağlanacaktır. Gezici araçlarımız sayesinde semtindeki Acil buzdolabı tamiratlarına cevap vermekteyiz. Adresinize en yakın Bursa Beyaz Eşya Servisi yapılan işlerde titiz iş önemi sayesinde hizmetlerinin kalitesi ve güvenilirliğini maksimum seviyelere çıkarmaya çalışmaktadır. ilinde tamir hizmeti konusunda en iyi çözümleri sunan ustalarımız ile; bozuk olan cihazınızı ilk gün ki kadar verimli ve düzgün çalışır duruma getiren hizmetleri vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti kazanmak, tüm ürünlerinin en iyi şekilde bakımlarının yapılmasını sağlamak en büyük hedeflerimizdendir.

Buzdolabı kart tamirine ihtiyacınız varsa Vestel Buzdolabı Tamir Servisinden destek alarak bu süreci sorunsuz olarak atlatabilirsiniz. beyaz eşya servis hizmetleri 7/24 servis, beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak sizlerin problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturarak, bu tarz problemlerin günlük hayatınıza olan etkilerini ortadan kaldırmak için yanınızdayız.

Bursa Beyaz Eşya Servisi olarak tüm genelinde en geniş beyaz eşya servis ağına sahip olan firmasıyız. Bünyemizde yer alan sertifikalı ekip arkadaşlarımız bu alanda müşterilerimizi memnun edecek seviyede tecrübeye sahiptir. Bizim asıl işimiz müşteri memnuniyetidir deneyimli ustalarımız aradığınız an gün içerisinde gelip arızanızı gidermektedir. Beyaz eşyalar gelişen teknoloji ile birlikte birçok alanda kullanıcılarına günlük hayatlarında yapılan işlerin kolaylığı ve pratikliği açısından oldukça yardımcı olması için üretilen cihazlardır. Biz işimizin ehliyiz işi ehline verilmezse olumsuz sonuçlar doğurabilir ve cebinizden ek gelir çıkmamasına neden olur. Beyaz eşya cihazlarında orijinal parça değişimi olması gereken durumlarda ise mutlaka parça değişimini sağlamalısınız. Firmanın başarılı çalışma ekiplerinin yanında kullanılan ekipmanlarında son derece teknolojik sistemlerden meydana geldiği dikkatlerden kaçmamaktadır. Bosch çamaşır makinesi tamircileri olarak sizlere haftanın her günü 7/24 çağrı merkezlerimiz ile arıza kaydı oluşturur ve her saat hizmet vermekteyiz.

 

Bursa Buzdolabı Servisi

Bursa Buzdolabı Servisi

Bursa Buzdolabı Servisi

Bursa Buzdolabı Servisi buzdolabı güç kartı arızanız da beyaz eşya servisinden destek alabilirsiniz. Buzdolabı çalışıyor ama soğutmuyor o zaman ne yapacaksınız? Belki müdahale edeceğiniz en ufak bir olay sizi daha fazla sıkıntıya sokacaktır. Buzdolabım çalışmıyor arızası varsa fişin prize tam takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Çağrı merkezimize her an ulaşarak sizi zor durumda bırakacak her durumdan kolayca çekip sorunlarınızı gidererek makinenizle tekrar buluşturuyoruz. Buzdolabında kısa devre yapan rezidans mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir. Derin dondurucu özellikle de kışları daha çok kullanılır. Buzdolabı aksamlarını ve işlevini bilen bir usta daima iyi bir tamir hizmeti sunar.

Buzdolabı kompresörü kaç bar? Olduğunu öğrenmek bizi arayabilirsiniz.

ticari buzdolabı servisi olarak hızlı servis ekibi ile kısa süre de mağduriyetinizi gideririz. Buzdolabı kapağının uzun süre açık kalması buzdolabında gaz kaçağına neden olur. buzdolabı ses yapma nedenleri; motorun bozulması, fanın bozuk olması, buzdolabın içinde ara kanal rezistans parçasının bozuk olması veya basit arıza olarak fan yerinin pislikten dolmuş olması, dolabın yerinin dengesiz olmasından kaynaklanıyor olabilir. Buzdolabı soğutucu bölmesi terleme yapıyor sa buzdolabının bulunduğu ortamın çok soğuk olmasından kaynaklanmaktadır. Bursa Buzdolabı Servisi merkezi olarak, tüm marka ve model sanayi tipi buzdolabı tamirlerinde alanında uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz. Buzdolabı tamiriniz de yetkili servis yüksek fiyatlarına maruz kalmayın. Buzdolabı fan motoru yaşadığı arıza nedeni ile hiç çalışmayacağı gibi fan motoru ses yapıyor durumu da yaşanabilir. 5273 Buzdolabı motoru fiyatlarını araştırırken Enerji verimlilik sınıfına dahil olmasına dikkat etmenizi öneriyoruz. Buzluğun arkasındaki kapağı çıkardığınızda pervaneli yapı evaporatör fanıdır.

Buzdolabı kurulumu esnasında fiş kesinlikle prize takılmamalıdır. En hesaplı servis merkezimizde buzdolabı kompresör fiyatları uygun fiyatlar da değiştirilir. Servisimiz müşteri odaklı ve kalite prensibiyle teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Buzdolabı motor koku yapıyorsa motorunda bir arıza veya buzluk kısmından eriyen su birikintisinin temizlenmemiş olması kötü kokulara sebep olur. Firmamız Buzdolabı Servisi hizmetleri kapsamında Yedek parçalarda orijinal ürün kullanmakta olup değişen parçalarda 1 Yıl garanti sunmaktadır. İyi hizmet ve müşteriyi memnun etmek zaten her teknik servisin asli görevleridir. Arçelik çamaşır makinesi kazan değişimi için 1 yıl garanti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz doğru arıza tespiti ile birlikte kısa sürede beyaz eşyalarınızı eski performansına geri getiriyoruz. Bursa Buzdolabı Servisi merkez bölgelerine buzdolabı teknik servis ve bakım hizmeti sağlamaktadır. Buzdolabı fan motoru arızalı veya yenisi ile değiştirilmesi gereken durumlarda En Yakın beyaz eşya tamir servisimizi arayabilirsiniz. Buzdolabı motor fanı arızalarında beyaz eşya tamiri teknik servislerimizi arayabilir ve haftanın her günü tamir hizmeti alabilirsiniz. Beko çamaşır makinesi arızalarınız da her türlü tamir bakım ve onarım için bizi arayabilirsiniz. Endüstriyel yatay buzdolabı sorunlarınız için semtine hizmet veren firmamız ile görüşebilirsiniz. Buzdolabının bi çalışıp bir durması kontrol ünitesi arızasına bağlı olabilir. Ayrıca yetkili servislere nazaran fiyatlarımızda uygundur. Buzdolabınızdan kötü koku geliyorsa, dolabınızı tamamen boşaltıp fişini çekin ve doğru temizleme yöntemiyle temizleme işlemini gerçekleştirin. Çamaşır makinesi tamir merkezimiz de çözülemeyen arıza yoktur.

Buzdolabı beyaz eşya tamircisi olarak haftanın her günü pazarlar dahil siz değerli müşterilerimiz için hizmetinizdeyiz. Her tarz beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını yapıyoruz. Gündelik yaşamımızda vazgeçilmez bir makine olan buzdolabı, gıdalarımızı sakladığımız önemli beyaz eşya cihazıdır.

Kaliteli hizmetin, söz verilen zamanda ve etkinlikle yerine getirilmesi en önemli prensiplerimizden biridir. Bulaşık makinesi arızaları için siz de en yakın bulaşık makinesi tamir merkezimizden destek sağlayabilirsiniz. buzdolabı tamir merkezimiz buzdolabı kapak değişimi uygun fiyatlar da yapmaktadır. Bulaşıkların ıslak çıkması termostat arızasından kaynaklı olabilir uzman personellerimiz ile termostat değişimi kısa süre de yapılmaktadır. buzdolabı servisimiz arızası olan buzdolaplarınız konusunda sizlere evlerinizde yada iş yerlerinizde tamir işlemi vermektedir. beyaz eşya servisin de asgari 9 azami 14 çalışanlarımız ile servis hizmeti vermekteyiz. ilinde yaşayan müşterilerimizi arızanın çözümü alanında uzun süre bekletmemek için gün arasında bütün arızalara müdahale edebilecek bir sistemle çalışmaktayız.

 

Bursa Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa Çamaşır Makinesi Servisi

Bursa Çamaşır Makinesi Servisi Çamaşır makinesinin beyin arızalı olduğu zaman cihaz ısıtma yapmaz. çamaşır makinesi yıkama suyunu kaynar derecede ısıtıyorsa termostat arızalı olabilir. Program aygıtı, hız kontrol ünitesi ve motor arasındaki kablolar kontrol edilir Çamaşır makinesi sadece bir yönde dönüyorsa program aygıtı arızalanmış olabilir. Çamaşır makinesinin sesli çalışmaması için arızalı olan parçanın tespit edilip değiştirilmesi gerekmektedir. Çamaşır Makinesi onarımı yaparak daha büyük sorunların yaşanmaması için gerek görüldüğün de orijinal parça değişimi yaparak makinenizin ilk günkü çalışma kapasitesi ile sizlere en kısa süre için de teslim ediyoruz. Çamaşır makinesi motoru, yıkama programında da sıkma hızında çalışıyorsa hız kontrol ünitesi arızalı olabilir. Aslında makine kayışı sık sık arıza göstermez ama kayış kopmuş veya yerinden çıkmış olma ihtimalleri vardır.

Çamaşır makinesinin deterjan kutusunun hortumları delik olduğu için su akıtır. Bursa Çamaşır Makinesi Servisi firmamızın temel prensibi kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla beyaz eşya tamir, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Çamaşır makinesi yıkama suyunu çok uzun sürede ısıtıyor ise yıkama suyu çok soğuk olabilir.

Dünyanın ileri gelen çamaşır makinesi markaları için eğitim almış profesyonel ustalarımız; bakım, onarım ve montaj işlemleri için kusursuz bir hizmet vererek, uzun süreli bir kullanım yapmanızı sağlayacaklardır. Ev kadınlarının en büyük kurtarıcısı olan çamaşır makineleri bozulduğu takdirde ev işlerinde büyük aksamalar yaşanır. Çamaşır makinesinde termostat bozuk olabilir. Çamaşır makinaları teknolojinin de gelişmesi ile farklı enerji tüketimlerinde ve çok farklı boyutlarda üretilebilmektedir. bölgesinde çamaşır makinası tamir ve bakım hizmeti veren firmamızdan hemen servis hizmeti alabilirsiniz. Çamaşır makineniz firmamızda onarım gördüğü tarihten itibaren bir yıl boyunca garantimiz altındadır. Sektördeki yılların tecrübesi ve geniş yedek parça ağımız ile tüm çamaşır makinesi markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti sunmaktayız. Isıtıcı devresi açık devre ise yenisi ile değiştirilir. Parçaların garanti süresi genellikle bir yıldır. Çamaşır makinesi kazanının arıza görmesiyle birlikte sıkma işlemini de tam olarak yerine getiremeyen çamaşır makinesi çamaşırları sıkarken aşınmalarına neden olabilir.

çamaşır makinesi tamircisi olarak bölgesinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

Makine altından su kaçırıyor ise kapı körüklü contası delinmiş olabilir. çamaşır makinenizdeki tuşlar çalışmıyor ve herhangi bir program başlatamıyorsanız makinenizin ön kapağını tam olarak kapatmamış ya da program bitmeden makineyi kapatmış olabilirsiniz. çamaşır makinesi tamir servisi sizlere en kaliteli ve en doğru teknik servisi hizmeti sunan firmalar arasın da yer almaktayız. Arızalanan amortisörler kazanın dengesini sağlayamadığı için makinenin duvarlarına çarpması sonucu ses çıkarmaya başlar. Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyle sizlere çamaşır makinası tamir, bakım, onarım, montaj hizmeti sunmaktayız. çamaşır makinesinin temel çalışmasında elektronik kart devresinin oldukça önemli bir rolü bulunmaktadır. Kireçli şebeke suları yüksek veya düşük voltaj yanlış kullanım, zamanında yapılmayan bakımlar çamaşır makinesi arızalarına sebep olabilir. çamaşır makinesi devamlı yıkama yapıyor, bir sonraki programa geçmiyorsa program aygıtı arızalı olabilir. Çamaşır makinenizin sağlıklı yıkama gerçekleştirilebilmesi için öncelikle kazanınızın düzgün çalışması gerekmektedir. Ev kadınlarının en büyük kurtarıcısı olan çamaşır makineleri bozulduğu takdirde ev işlerinde büyük aksamalar yaşanır. Bursa Çamaşır Makinesi Servisi Çamaşır makinesi motoru, yıkama programında da sıkma hızında çalışıyorsa hız kontrol ünitesi arızalı olabilir. Sizler daha yüksek faturalar ödemeden en sağlıklı olan çamaşırlarınızı giymek istiyorsanız bunun için bakımını ihmal etmeyiniz.

Program aygıtı, hız kontrol ünitesi ve motor arasındaki kablolar kontrol edilir Çamaşır makinesi sadece bir yönde dönüyorsa program aygıtı arızalanmış olabilir.

çamaşır makinesinin rezistansa giden kablolarda kopuk olduğu zaman cihaz ısıtma yapmaz. En ufak sorun da bile bizlere ulaşarak gerekli olan çözümleri profesyonel bir destek ile elde edebilirsiniz. Kötü hava koşullarına bağlı elektrik tesisatında akım/voltaj dengesizlikleri meydana gelmesi durumda ana kart yanabilir. Teknisyen arkadaşlarımızın uzmanlık alanı olan beyaz eşyaların başında çamaşır makinaları gelmektedir. Çamaşır makinesi tamir servisi hakkın da daha kapsamlı bilgi almak isterseniz çağrı merkezlerimizi arayarak cihazlarınıza dair her tür bilgileri alabilir ve her konu da aklınız da ki tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Çamaşır makinesi servisi olarak arızalarda birçok nedenle karşılaşıyoruz fakat çağırdığınız çamaşır makinesi servislerinde en dikkat etmeniz gereken şey sizlere garanti sunmasıdır. Motor ile kasnak arasındaki kayış yerinden çıkmış veya kopmuş olabilir.

 

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi Yapılan tamir işlemlerinin tekrar ederek sizleri huzursuz etmemesi için en ince detayına kadar makinenizi kontrol ederek sizlere teslimatını sağlamaktayız. Bulaşik makinasının her marka ve modelinde emniyet sivici bulunmaz; ancak bulunanlar için su arızalarında emniyet sivicinin de kontrol edilmesi gerekir. Merkez ve tüm ilçelere 7 gün 24 saat servis olanağı ile bulaşık makinesi kullanıcılarına profesyonel, kaliteli hizmet sunmaktayız. Bulaşık makinesi 4C arıza kodunun sebebi ise cihazın su alamaması veya suyu çok yavaş almasıdır. Bulaşık makinelerinde oluşan elektronik arızaları ve elektronik kartların tamirini yapmaktayız. Bulaşık makinenizin su alamama veya suyu boşaltamama sorunları da program ayarlamanıza engel olabilir. Sepetler yerine oturmamış ya da makineye yerleştirdiğiniz tencere, tabak gibi gereçler kapağın kapanmasına engel olmuş olabilir.

Bulaşık makineleri kapalıyken ses çıkarıyorsa muhtemelen ayaklarda bir dengesizlik olabilir, ayaklarındaki dengesizlik problemini çözmek için yıpranan ayak değiştirilmelidir.

Bulaşık makinesindeki sorunun ne olduğunu bulamıyorsanız veya çözemiyorsanız daha fazla soruna neden olmamak için doğrudan yetkili servisi arayın. Bulaşık makinesi motorunun yanması, motordaki su keçelerinin kuruyarak motoru sıkıştırmasından kaynaklanır. Bulaşık makineleri özellikle de ilk alındığı zamanlarda tuz haznesine su konularak çalıştırılması gerekmektedir. Makinenizi açma-kapama düğmesinden açın, elektrik geldiğinden emin olun. Bulaşık makinenizin su püskürtme kolu, ısıtma rezistansı ve filtresi dâhil birçok yerlerinin temizliğe ihtiyacı vardır. Bulaşık makinesinin filtresini çıkarıp temizlemenize rağmen hala bulaşık makinasından su gitmiyorsa, bulaşık makinesinin pompa motorunda sorun olabilir.

Bulaşık makinelerinizde oluşabilecek, her türlü arıza ve sorunu uzman Bursa Bulaşık Makinesi Servisi personelimizle hızlı bir şekilde çözümlemektedir. Tıpkı çamaşır makinesinde olduğu gibi, bulaşık makinesi de çalışırken çok gürültü yapabilir hatta sallanabilir. Bulaşık makinesi rezistansı aldığı akım ile suyun kısa süre içerisinde yüksek sıcaklık değerlerine çıkmasını sağlar.

Bulaşık makinelerimize entegre hata teşhis sistemi, nadir de olsa cihazlarda görülen hataların tanımlanmasını sağlar. Bulaşık makinenize aylık, yıllık olarak belli periyotlarla bakım yapılması gerekmektedir. Bulaşık makinesi deterjan dağıtıcısı zamanla tekrarlanan kullanımlarda hasar görebilir. Bulaşık makinesinde su olup olmadığı, pompanın suyu pompalayarak çalışıp çalışmadığı ve suyun tahliye hortumunu ve borusunu tutup tutmadığı kontrol edilmelidir. Arızalı elektrolitik kondansatörler, sızma yapmış (akıntı), ve alttan kalkmış (havalanmış) hasarlı kondansatörleri aynı karttaki sağlam bir kondansatörle karşılaştırın sağlam kondansatör tepesindeki, üzeri kesikten oluşan çizgili yüzeyin düz ve temiz olduğuna dikkat edilmelidir. Bulaşık makinesinin ayaklarında bulanan vidayı sol tarafa doğru çevirdiğinizde ayaklar uzayacak; sağ tarafa doğru çevirdiğinizde ise kısalacaktır. Bulaşık makinesine takılacak her bir yeni parça ise yine orijinal yedek parçasından oluşur.

Bulaşık makinelerinize yönelik en hızlı, etkili ve hata payı olmadan bütün montaj, bakım, onarım ve arıza hizmetleri vermekteyiz. Bulaşık makinesi yanıp sönen Başlat ışığı normal bir durum değildir. Bulaşık makinesinin sepetlerini kontrol edin ve kapağın tam olarak kapandığından emin olunuz. Bulaşık makinesindeki su taşma seviyesine gelmiş ise pompa acil durum modunda fazla suyu dışarı pompalamaya başlar. Bulaşık makineniz şamandıralı şalteri kullanarak su seviyesini izler. Sepetler yerine oturmamış ya da makineye yerleştirdiğiniz tencere, tabak gibi gereçler kapağın kapanmasına engel olmuş olabilir. Bulaşık makinelerinin işlevselliği, oldukça büyük bir mutfak aletini yıkamak için nispeten çok miktarda su kullanıldığı için kendi tasarım özelliklerine sahiptir. Bulaşık makinesi marka ve modeline göre farklı ventil grupları bulunmaktadır. Valf bulaşık makinesinin oldukça hassas bir bileşenidir ve basınç düşüşüne zarar verebilir.

Bulaşık makinesinin ışıklarının yanmasına rağmen çalışmaması sorunu da profesyonel hizmetlerinin kullanılmasını gerektiren ciddi bulaşık makinesi arızalarından birisidir. Bulaşık makinesinin ayaklarında bulanan vidayı sol tarafa doğru çevirdiğinizde ayaklar uzayacak; sağ tarafa doğru çevirdiğinizde ise kısalacaktır. Bulaşık makinenize yeterli su gelip gelmediğini kontrol etmek için, herhangi bir musluğu açarak su akışını kontrol edin.

Bulaşık makinası rezistansı çevreleyen havayı ısıtır ve bu havayı makinedeki eşyalar üzerine üfler. Bursa Bulaşık Makinesi Servisi işinde deneyimli ustalardan oluşan kadromuzla sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bulaşık makinesi su tahliye edemiyorsa, makinenin dip kısmında birikerek su yolunu tıkamış kir parçalarını temizleyin. Bulaşık makinesi su gider hortumunda bükülme ve katlanma olup olmadığını kontrol edin.

 

Bursa Derin Dondurucu Servisi

Bursa Derin Dondurucu Servisi

Bursa Derin Dondurucu Servisi

Bursa Derin Dondurucu Servisi turuncu lamba açıksa kompresörün aktif olduğunu gösterir. Değerli müşterilerimiz sizleri servis konusunda bilgilendirmek isteriz. Çamaşır makinesi anakart sorunu için bizi arayabilirsiniz. buzdolabı neden soğutmuyor? Bunun belirlemenin en güzel yöntemi teknik servis ile iletişime geçmek olacaktır. Servisi gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için profesyonel adımlar atmaktadır.

Beyaz eşyalarınızın arızalarına çözüm bulan ve bakımlarını yapan Arçelik servisi, ayrıca meydana gelebilecek problemler hakkında sizleri uyararak büyük arızaların olmasını engeller. Buzdolabınızın kurulumu için servisimizden destek alabilirsiniz. Buzdolabı tamir işlemini hem maliyeti düşürmek hem de süreci hızlandırmak adına tamir işlemini yerinde gerçekleştiriyoruz.

Buzdolabının gürültülü çalışması durumun da işinin ehli personellerimizden destek alabilirsiniz. Bursa Derin Dondurucu Servisi talebiniz olduğun da gezici ekibimiz en kısa süre de belirttiğiniz yere gelir. buzdolabı tamir servisi tüm semt ve mahallelerine ayırt etmeksizin servis hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu teknik servis hizmetlerimizde her zaman garantili çalışmalara imza atmaktayız. No FROST buzdolabı kompresör fiyatları hakkında bilgi almak ve cihazınıza en uygun yedek parça için servislerimizden destek alabilirsiniz. Sanayi tipi yatay buzdolabı tamirini en tecrübeli teknisyenleri yapabilir. Buzdolabı markası modeli ve arıza durumuna bakılarak en uygun fiyatta servis hizmeti alabilirsiniz.

Tüm yıl boyunca en yüksek performansta çalışacak bir buzdolabınız olduğunda, meydana gelebilecek olası hasarlarda dikkatli olmalısınız. Garanti kapsamında olmayan çamaşır makinesi ürünlerinin tamir onarım ve bakımını üstlenmekteyiz. genelindeki tüm ilçelere 7/24 acil servis imkânı sunmaktadır.

Dondurucu bölme ayarlama; Soğutucu bölme sıcaklık ayarını yapmanızı sağlar, basıldığında soğutucu bölme sıcaklığı 8, 6, 4, 2, değerlerine sırası ile ayarlanabilir. buzdolabı motor arızasında kullanıcının yapacağı bir şey yoktur servis çağırılması gereklidir. En yeni cihazlar ile buzdolabı bakımlarınız çöm daha kolay yapılmaktadır. Çamaşır makineniz suyu boşalmıyor olabilir ve sorun yaşıyor olabilirsiniz. Ani elektrik kesilme durumunda ürününüzün fi- şini prizden çekiniz. Buzdolabı kompresör değişim fiyatları için bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Derin dondurucular artık her marka da ortaya çıkmıştır. Buzdolabı çalışmıyorsa şebeke su basıncı düşük olabilir. Müşteri memnuniyeti yüksek olan Bursa Derin Dondurucu Servisi hizmetimiz kusursuz hizmet sunar. Buzdolabının kapısı düzgün kapanmaz ise buzdolabında buzlanma olabilir. Bosch çamaşır makinası arızalarınız da ustalarımız sizler için orijinal ve garantili yedek parça sunmaktadır. Yiyecek ve içecek yüklemesini yeni yaptıysanız veya derin dondurucunuzu daha fazla soğutmak istiyorsanız düğmeyi 4 ya da MAX değerine çevirebilirsiniz. Buzdolabı motor fanı arızalarında beyaz eşya tamiri teknik servislerimizi arayabilir ve haftanın her günü tamir hizmeti alabilirsiniz. Buzdolabınızda ortaya çıkan her hangi bir sorun neticesinde bizlere ulaşmak için en kısa sürede harekete geçmeniz gerekmektedir. Daima en iyi verimi elde edebilmek için bulaşık makinenizin bakımını ihmal etmemelisiniz.

 

Bursa Beyaz Eşya Servisleri

Bursa Beyaz Eşya Servisi

Bursa Beyaz Eşya Servisleri

Bursa Beyaz Eşya Servisleri Ustalarımızın hepsi beyaz eşya alanında bilgi ve deneyim sahibidir. Umuyoruz ki siz de teknik servisi olarak bizleri aradıktan sonra, aldığınız teknik servis hizmetinden memnun kalır ve kapanışta sizden istenen ücretten de memnun kalırsınız. Üretilen bu beyaz eşya sektöründeki ürünlerin, en sık karşılaşılan sorunlarından en nadir görülen sorunlarına kadar bilgisi bulunan ekibimiz, müşterilerimizin beyaz eşyalarını ilk aldıkları günkü kadar sağlam ve verimli kullanması için özel tekniklerle tamir etmektedir. Çamaşır makinesi tamircisi olarak yetkili bir servisin yaptığı işi, orijinal parça ve ekipmanları kullanarak çok daha uygun fiyatlar da yaparız. çamaşır makinesi rulman değişimlerinde her zaman orijinal parça kullanıyoruz. ankastre turbo fırınlarda arıza boyutlarına ulaştığında yiyecekleriniz pişmeyebilir veya yarı kısımları pişebilir. Uzman kadroyla verilen çalışmalar sayesinde beyaz eşya bakımı kısa süre içerisinde tamamlanarak cihazda kullanıma hazır hale getirilmektedir. Yapılan tüm iş süreçlerinde garantili, güvenilir ve güler yüzlü ekipler tarafından hizmet alacaksınız.

Lokasyonunda çalışan tecrübeli ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek her marka ve her model beyaz eşyanızın bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. buzdolabı tamir servisi olarak, buzdolabı kart tamiri ile alakalı her konuda kapsamlı şekilde bilgi veriyor ve cihaz tamirlerinizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Beyaz eşyalarınızı kullanmaya başlamadan evvel kullanım kılavuzunu okuyunuz. Bursa Beyaz Eşya Servisleri olarak, pek çok markanın orijinal yedek parça garantisi ile 7/24 teknik servis hizmetini vermekteyiz. Genç ve dinamik bir ekipten oluşan Zeki Teknik Beyaz Eşya Tamir Bakımı, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tamirinde % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veriyor. Çamaşır makinesi gürültülü çalışıyor ise kazan ile tambur arasına bir cisim kaçmış olabilir, cisim çıkarılmalıdır. Kılavuzda yer alan uygun aletler ile güvenlik donanımlarını kullanmak gerekmektedir. Günler değil saatler içerisinde –’un neresinde olursanız olun- size ulaşabileceğimiz anlamına geliyor. Firmamız sakinlerine tüm işlemlerde en yüksek kalitede beyaz eşya servis hizmeti sunmaktadır. Değişim gereken parçalar ve gaz dolumu için tüm ekipmanlarımız gezici servis araçlarımızda mevcut olup, kısa sürede garantili bir şekilde, hiçbir ortam kirliliğine yer bırakmadan adresinizde yapmaktayız. Çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımız tamir merkezi hizmetlerimizde orijinal yedek parça kullandığımızı da belirtmek isteriz.

servis olarak amacımız; beyaz eşyanızın ömrünü uzatmak, yoğun çalışma ortamında işletmenize yardımcı olacak bir adres olarak yer aldığımızı altını çizerek söyleyelim. Alanında uzman ve kaliteli işçiliği olan kişiler ile çalıştığımız için garantili hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz.

Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası, klima, kombi, set üstü ocak, ankastre seti ve daha pek çok ürünlerin tamir ve bakımı için teknik servisin de olması gerekir. , müşterilerinin yaşadığı bu problemlerde bir telefon kadar yakınında olmaya devam etmektedir. Bursa Beyaz Eşya Servisleri arıza kaydı bırakarak gün içerisinde tamir hizmeti sağlarsınız. klima servisleri içerisinde size en iyi alternatif olan kaliteli hizmeti ile rakipleri arasından sıyrılmakta ve en iyiyi sunarak farklılaşmaktadır. Beyaz Eşya/Buzdolabı Tamircileri Servis Ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi öneriyoruz. Beyaz eşyalarınız da gerçekleştirilecek her türlü işlemi yerinde, hızlı ve büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz. geneli faaliyet gösteren firmamız, beyaz eşya tamir bakım servisi olarak hizmet vermektedir. Düzenli beyaz eşya tamiri ayrıca enerji faturanızı da azaltır ve denetlenmeyen sistemlerin neden olduğu onarımları önlemeye yardımcı olur.

 

DERECELENDİRME PUANI
5.0 (1) Değerlendirme
PUANLAMA VE YORUM YAPIN
FİRMA KATEGORİSİ
ANAHTAR KELİMELER
Firma Ekle