Sayfa Yükleniyor...

Marmaris Su Tesisatçısı – Sıhhi Tesisat Ustası

Beldibi, Beldibi Cd No43, 48704 - Marmaris / Muğla

Marmaris Su Tesisatçısı – Sıhhi Tesisat Ustası
Marmaris Su Tesisatçısı – Sıhhi Tesisat Ustası
Beldibi, Beldibi Cd No43, 48704 - Marmaris / Muğla
+90 (535) 560 43 59
+90 (553) 794 18 78
07.00 - 22.00
marmarisutesisatı45@gmail.com
Gündüz Çelik
+90 (535) 560 43 59
YOL TARİFİ AL
Marmaris Su Tesisatçısı – Sıhhi Tesisat Ustası - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 265 defa ziyaret edildi

HAKKIMIZDA
Marmaris Su Tesisatçısı – Sıhhi Tesisat Ustası

Marmaris su tesisatçısı:

Marmaris su tesisatçısı olarak evinizde işyerinizde veya ofisinizde su tesisatı problemlerinizi gidermek amacıyla, yeni dekorasyon tasarımları gerçekleştirmek veya tesisat sistemini yenilemek istediğinizde usta desteğine ihtiyaç duymanız halinde size destek ve çözüm sunan servisiz. 7/24 servis hizmetimiz mevcuttur sizlere en ekonomik ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Biz tesisat üzerinde bu alanda deneyimli ve donanımlı ustalarımız sayesinde yıllardır bu işin içinde olup istediğiniz çözümlere zahmetsiz bir şekilde sizleri ulaştırıyoruz. Tesisat, profesyonel yaklaşım gerektiren bir iş olduğu için, yüksek masraflarla karşılaşmamak adına işini iyi bilen, eğitimli, sorumluluk sahibi ustalara ulaşmanız çok önemlidir.

Marmaris Kameralı kaçak tespit:

Fayans kırma derdi olmadan kameralı tespit yaptırabilirsiniz. Su kaçağı tespiti işlemi önceden yapıldığı gibi tahmini kırma yöntemi ile değil teknolojik açıdan gelişmiş son model kaçak tespit cihazlar ile yapılmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerini son teknoloji olan kaçak tespit kameraları ile yapmaktayız. Su kaçağı nedenleri genellikle tesisat borularının yanlış döşenmesi zaman içerisinde yıpranması kalitesiz işçilikten dolayı su kaçaklarının oluşmasına neden olabilir. Su kaçağı konusunda hizmet almak için mutlaka deneyimli bilgili firmalarla iletişime geçmelisiniz. Firmamız su kaçağı bulma konusunda yıllardır hizmet vermekte. Kısa sürede kaça tespit edilip onarım işlemine geçiliyor. Yapılan hizmet içeriği garanti kapsamı içerisinde yer alıyor.

Sıhhi tesisat tıkanıklık ve kanal açma:

Su tesisatının sıfırdan kurulmasında profesyonel destek almanıza yardımcı oluyoruz. Önceden kurulan tesisatlarını bakım ve onarımını yapmak, Mutfak ve banyo dekorasyonunda su tesisatını yenilemek. Su akıntısı, damlatma ve su kesilmesi sorunlarını çözmek, Gerekli malzemeleri kullanarak tesisat sistemini işlevsel hale getirmek inceleme ve gözlemleme yaparak en kısa süreçte kanal borularının tıkanmasını tespit ederek kanal açma işlemleri için çalışıyoruz. Suyunuz ilçe genelinde olmayan bir sorundan dolayı akmıyorsa, Sıcak suyunuz akmıyorsa, Su ısıtıcınız akıtıyorsa, Su basıncınız düşükse, Giderleriniz tıkandıysa, Musluğunuz su damlatıyorsa, Lavabonuz ve tuvaletiniz taşıyorsa tıkanıklık varsa, Evinizde gider kokusu varsa her türlü desteği sağlayabiliriz.

TANITIM VİDEOSU
DERECELENDİRME PUANI
5.0 (1) Değerlendirme
PUANLAMA VE YORUM YAPIN
FİRMA KATEGORİSİ
Firma Ekle