Sayfa Yükleniyor...

Muratpaşa Asansör Arıza Bakım ve Tamir Servisi

Kızılarık, 2754. Sk No: 1 / U 07310 - Muratpaşa / Antalya

Muratpaşa Asansör Arıza Bakım ve Tamir Servisi
Muratpaşa Asansör Arıza Bakım ve Tamir Servisi
Kızılarık, 2754. Sk No: 1 / U 07310 - Muratpaşa / Antalya
+90 (242) 343 20 21
+90 (554) 175 46 45
07.00 - 22.00
https://www.eniyiisletmeler.com/muratpasa-asansor-ariza-bakim-ve-tamir-servisi/
muratpasaasansörsistemleri@gmail.com
Erhan Dumanlı
+90 (554) 175 46 45
YOL TARİFİ AL
Muratpaşa Asansör Arıza Bakım ve Tamir Servisi - Konum
Bu İşletme Size 000 km Mesafede
ZİYARET SAYACI

Bu Sayfa 316 defa ziyaret edildi

FOTO GALERİ
Muratpaşa Asansör Arıza Bakım ve Tamir Servisi Muratpaşa Asansör Arıza Bakım ve Tamir Servisi Muratpaşa Asansör Arıza Bakım ve Tamir Servisi
HAKKIMIZDA
Muratpaşa Asansör Arıza Bakım ve Tamir Servisi

Muratpaşa Asansör Arıza Bakım ve Tamir Servisi

Bir asansör ne kadar iyi olursa olsun, düzenli olarak bakım yapılmadığı sürece güvenli, verimli ve sürekli bir işleyişe sahip olamaz. Asansör bakımı; çalışan mekanik, elektrik ve elektronik aksamların sağlıklı çalışmasını sağlamasının yanı sıra konusunda yetkin ve gerekli yasal yetki belgelerine sahip firmalar tarafından yapılması gereken yasal bir zorunluluktur. Kanunen de zorunlu olan bu asansör bakımlarının her yıl düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Biz Muratpaşa Asansör olarak yıllardır sizlerin asansörlerinin bakımını ve arızalarının onarım işlemlerini yaparak sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sağlamaktayız. Antalya genelinde bulunan tüm ilçelere hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyat garantisi ve yapmış olduğumuz tüm asansör bakımlarına da 1 yıl garanti sağlamaktayız.

Muratpaşa Asansör Tamir Servisi

Muratpaşa Asansör Tamir Servisi olarak sizlerin binalarında, ofisleride, şirketlerin de bulunan asansörlerin bakım hizmetlerini ve arızalarının onarım hizmetlerini sağlamaktayız. Antalya genelinde bulunan tüm ilçelere hizmet sağlamakla beraber sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sağlamaktayız. Asansör periyodik bakımı, olası arızaları en aza indirir. Böylece güvenlik önlemleri alınmış olur ve kazaların önüne geçilebilir. Düzenli kontroller ve bakım malzemelerin ömrünü uzatarak ekonomik olarak büyük katkı sağlar. Yüksek maliyetler gerekmeden onarım veya malzeme değişimi gerçekleştirilebilir. Asansörünüz ne kadar kaliteli olursa olsun, kullanım sıklığı ve yük miktarına bağlı olarak asansörün yıpranma payı olduğunu unutmamak gerekir. Sürekli hareket halinde olan bir makinenin bazı parçalarının gevşemesi ya da aşınması normal olsa da, periyodik bakım bu sorunların büyük arıza veya kazalara dönüşmesini önler.

Muratpaşa Asansör

Asansörlerde uygulanmakta olan Aylık Periyodik Bakımın amacı asansörlerin performansını ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Asansörlerin bakımları yapılırken elektronik ve mekanik aksamlarda sorun çıkaracak parça ve ekipmanların değiştirlmesi sağlanır. Muratpaşa Asansör uzman ekibi, asansörün mekanik parçalarının fonksiyonlarını kontrol eder. Elektrik ve elektronik tesisat ve sistemlerin kontrollerini yapar. Asansörü oluşturan bileşenlerin kontrolleri yapılır. Arızalı ve/veya arıza yapması muhtemel asansör ekipmanları değiştirlir. Asansör arızasının onarım, işçilik ve parça maliyetleri bilgisi verilir. Asansör performans fayda hesapları yapılır. Asansör fren sistemi, motor yağları, raylar, çelik halatlar ve tüm aksam üzerinde standart bakım prosedürlerini eksiksiz tamamlanır. Muratpaşa Bölgesinde Asansör Tamir ve Bakım Firmaları Hizmeti Sağlamaktayız.

TANITIM VİDEOSU
DERECELENDİRME PUANI
5.0 (1) Değerlendirme
PUANLAMA VE YORUM YAPIN
FİRMA KATEGORİSİ
Firma Ekle